ENG | TR
 
Bizi Takip Edin !
        
 
 
 
LOJİSTİK
 

Greenline Lojistik Departmanı, müşterilerinin tedarik zinciri içindeki lojistik ihtiyaçlarını, operasyonel güç, hizmet çeşitliliği ve eğitimli uzman kadrosuyla, çok geniş bir coğrafyada, en uygun maliyet ve rekabet avantajı yaratan alternatif lojistik çözümler ile kesintisiz karşılamaktadır. Rekabet avantajını, maliyet azaltma ve hizmet iyileştirme ile sağlamaktır.

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi de yakından takip eden uzman kadrosuyla, müşterilerinin FOB yada Exworks mal alımlarında karşılaştıkları:

* Nakliyecilerle iletişim sıkıntıları,
* Yabancı dil yetersizliği,
* Araç takip zorluklarını

Aşıp, onlara siparişlerinden anında haberdar olabilecekleri, Nakliye ve sigorta dahil istedikleri depo,antrepo yada gümrüğe teslim full lojistik hizmeti sunmaktadır.

 

Şayet lojistik ihtiyacınız birden fazla taşıma yöntemini gerektiriyorsa, yani malzemenizin çıkış noktasından varış noktasına ulaşıncaya kadar çeşitli taşıma yöntemlerinin kombinasyonuyla nakledilmesi söz konusu ise (tır-demiryolu, iso tanker-container, tır-demiryolu) Greenline lojistik departmanı genel merkezden koordine ettiği ekibiyle, Multi Modal Taşımacılık konusunda tüm beklentilerinize uygun çözümler sunmanın yanı sıra alternatifler de üreterek size hizmet vermektedir.

Rusyadaki tedarikçi firmamızdan direkt tır ve iso tanker yüklemeleri yapabildiğimiz gibi, tren yolu ile de Novorossiysk’e getirdiğimiz dökme mallarımızı buradaki iş ortağımız sayesinde konteynır (fıçılı) -iso tank (bulk) yüklemelerimizle de servis vermekteyiz.

 
 
VİZYONUMUZ

İnsan kaynağımızı ve lojistik altyapımızı, yurtiçi ve küresel bilgi birikimimizle harmanlayarak ; sektörümüzde iç ve dış müşterilerimizin tedarik ve lojistik anlamda tek çözüm ortağı ve ilk tercihi olmaktır.

 
MİSYONUMUZ

Tedarik zinciri içerisinde müşteri taleplerine göre, verimlilik ve maliyet avantajı sağlayacak şekilde planlanma, uygulama, kontrol ve operasyonların gerçekleştirilmesi.


 
HEDEFİMİZ

Müşterilerine; siparişlerini en hesaplı, kaliteli ve kısa transit sürede ulaştırmak bu sayede onların vazgeçilmez bir iş ortağı olabilmektir., "tek patronun müşterileri" olduğu inancıyla lojistik sektöründe de farklılık yaratmayı hedeflemektedir.